Детска каска Uvex Comanche

Детска каска за ски/сноуборд Uvex Comanche 40.00лв.   Налични размери – 51-54см Каската има реглаж за размера! Много здрава, удобна и олекотена каска!…

Ски K2 Super Sweet + автомати Marker 10

Ски K2 Super Sweet + автомати Marker 10 260.00лв. Налични размери – 139cm Radius 10m Sidecut 118/74/103 КЪМ МАГАЗИНА ТУК ! Specs Terrain: Carving, All-Mountain…